Hakkımızda

2004 yılında GSM baz istasyonları çözüm ortaklığı yapısıyla kurulan Marin Telekom A.Ş Türkiye’nin önde gelen çözüm ortaklarından biridir. Kendini geliştiren yapısıyla bugün telekomünikasyon sektörünün her alanında destek verebilir durumdadır. Kiralama, TSS, Enerji, İnşaat, Revizyon, Transmisyon, Bakım, Onarım, Arıza ve diğer her türlü alt yapı faaliyetlerinde hizmet vermektedir. 2016 Ocak ayında değişen ortaklık yapısıyla kendini daha da geliştirmek için yeni bir çerçeve kazanmış ve daha güçlü projelerin ilk adımlarını atmıştır.

 

Firmamız İstanbul ve İzmir’de kurulu merkez ofisleri , bunlara bağlı 6 şubesi ile Marmara ve Ege Bölgesinde toplam 9 ilde 200’e yakın çalışanı ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermekle birlikte bu şehirlerin istihdam ve ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

 

Çalıştığı her alanda çevreye ve çalışanlarına saygılı, dürüst ve örnek olacak bir tutum içerisinde olmaya özen gösteren Marin Telekom, kalite ve güvencesini uluslararası geçerliliği olan IS09001 , OHSAS18001 , ISO14001 ve IS027001 belgeleri ile kanıtlamıştır.

Kurumsal